Çirkin Kadın Yoktur, Bakımsız Kadın Vardır

MRY Güzellik salonumuzdaki örnek tasarımlarımızı günlük olarak sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

screen

                Mry Kuaför ve Güzellik Merkezi, güzellik sektöründe kalitesinden ödün vermeden, profesyonel hizmetleri, güler yüzlü ekibi ve gelişen vizyonu ile sizlere hizmet vermektedir.​

                Sunduğumuz lazer epilasyon, iğneli epilasyon, kalıcı makyaj, cilt bakımı, akne tedavisi, dermapen, kimyasal peeling, kılcal damar, mantar tedavisi ve bölgesel zayıflama hizmetleri ile birçok güzellik hizmetinin aynı alanda sunulduğu ender güzellik merkezlerinden biri olduğumuzu bilmenizi isteriz.

                Her cildin anatomik yapısı aynı olsa da yağlılık dereceleri birbirinden farklıdır. Buna göre yağlı, karma, normal, kuru ve olgun cilt tiplerine göre farklı cilt bakımı uygulamaları yapılır.

ANKARA'nın Tartışılmaz Mekanı!


Konforlu dekorasyonuyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz Mry Kuaför ve Güzellik Merkezi, cilt bakımları, incelme ve sıkılaşma metotları ve masaj uygulamaları hizmetleri gibi bir çok hizmeti bir arada bulundurarak bu kapsamdaki en geniş hizmet yelpazesine sahip güzellik merkezi olmayı hedefliyor.

MRY Kuaför

Tel: 0(530) 234 5999
Email: info@mryguzellik.com

Şehit Osman Avcı Mahallesi
Şehit Mehmet Çavuş Caddesi
No:6, 06824 Ankara, Turkiye